2. pejsek černý bílé znaky

Ahoj Boltíku, ať se ti v podhůří Alp žije krásně. Moc vám to spolu s paničkou sluší :-)

75. den je to velká pohoda, ale stejně už netrpělivě očekáváme den, kdy si Boltíka slavnostně odvedou do jeho nového paláce... Bolti je mazák. Venku si vykračuje na vodítku jako starosta, doma si najde své pohodlí..Bolt si je vědom své tělesné převahy. Ze všech štěňat nejmohutnější a také nejsebevědomější..klidný , vyrovnaný snadno získá co chce .....  prostě náš ALFASAMEČEK.
75. den je to velká pohoda, ale stejně už netrpělivě očekáváme den, kdy si Boltíka slavnostně odvedou do jeho nového paláce... Bolti je mazák. Venku si vykračuje na vodítku jako starosta, doma si najde své pohodlí..Bolt si je vědom své tělesné převahy. Ze všech štěňat nejmohutnější a také nejsebevědomější..klidný , vyrovnaný snadno získá co chce ..... prostě náš ALFASAMEČEK.
devastace bytu je zřejmá :-)
devastace bytu je zřejmá :-)
72. den - no nechce no, ale  vidíte ta ouška dozadu krásně poskládaná, to úhleníčko  a tu hřbetní linku? O bradičce ani nemluvě. To je kousek výstavní. To je nádhera. :-)
72. den - no nechce no, ale vidíte ta ouška dozadu krásně poskládaná, to úhleníčko a tu hřbetní linku? O bradičce ani nemluvě. To je kousek výstavní. To je nádhera. :-)
34. den
34. den
28. den
28. den
21. den
21. den
10. den
10. den
10. den
10. den

dva černí krasavci, přesně jako jejich dědeček Barnesmore Back in Black. Jediné čím je zatím odlišujeme je špička ocásku 

4. den po porodu
4. den po porodu
1. den po porodu
1. den po porodu